Χορηγός 2024 – Lavar Shipping
Ο Χιονοδρομικός Όμιλος Τροόδους ανακοινώνει νέο Χορηγό για την σεζόν 2024, την εταιρεία LAVAR Shipping. Welcome – Lavar Shipping Με εκτίμηση,Χιονοδρομικός Όμιλος Τροόδους
Ο Χιονοδρομικός Όμιλος Τροόδους ανακοινώνει νέο Χορηγό για την σεζόν 2024, την εταιρεία LAVAR Shipping. Welcome – Lavar Shipping Με εκτίμηση,Χιονοδρομικός Όμιλος Τροόδους
Υπενθυμίζουμε τα μέλη μας που έχουν προπαραγγείλει Softshell Jacket του Ομίλου μας, να διευθετήσουν τις ετήσιες συνδρομές τους και να αποταθούν στον κ. Σάββα στο τηλ 99616521 για να τα παραλάβουν. Με εκτίμηση,Χιονοδρομικός Όμιλος Τροόδους
Ο Χιονοδρομικός Όμιλος Τροόδους ανακοινώνει νέο Χορηγό για την σεζόν 2024, την εταιρεία P.L. Property Gallery Developers & Constructors Ltd. About company – Limassol, Cyprus – Property Gallery (cypruspropertygallery.com) Με εκτίμηση,Χιονοδρομικός Όμιλος Τροόδους
Ο Χιονοδρομικός Όμιλος Τροόδους ανακοινώνει νέο Χορηγό για την σεζόν 2024, την εταιρεία DTA Group: Leading Property Developers. DTA Group: Leading Property Developers in Limassol, Cyprus Με εκτίμηση,Χιονοδρομικός Όμιλος Τροόδους
Θερμές Ευχαριστίες προς τις εταιρείες Panstromasew & Nescafe για την για την πολυετή βοήθεια τους, στον Όμιλο μας. Για ακόμη μια χρονιά μας στηρίζουν με την βοήθεια τους. Παρακολουθήστε το βίντεο… Με εκτίμηση,Χιονοδρομικός Όμιλος Τροόδους
Θερμές Ευχαριστίες προς τον Πρόεδρο και μέλη του Κοινοτικού Συμβουλίου Πλατρών για την πολυετή βοήθεια προς τον Όμιλο μας. Για ακόμη μια χρονιά μας στηρίζουν με την βοήθεια τους. Καλώς ήλθατε στην Κοινότητα Πλατρών – Πλάτρες, Κύπρος (platres.org.cy) Με εκτίμηση,Χιονοδρομικός…
Ολοκληρώθηκε η Αποστολή μας, προπονητικού χαρακτήρα στο Bansko της Βουλγαρίας. 27/01/2024 – 01 Στην αποστολή συμμετείχαν 12 παιδία της ακαδημίας μας, συνοδευόμενοι απο το Βίκτωρα Χριστοδούλου, Γιώργο Αλλαγιώτη και Μιχάλη Αριστείδου μέλη του Δ.Σ. Θερμές Ευχαριστίες στην κ. Μαρία Ιωάννου…
Για τη διευκόλυνση των εγγραφών στον Όμιλό μας, μπορείτε να ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ONLINE στην ιστοσελίδα του Χιονοδρομικού Ομίλου Τροόδους εδώ. Οι εγγραφές/συνδρομές για την χιονοδρομική σεζόν 2023/2024 μπορούν να πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά είτε να ανανεωθούν απο την Ιστοσελίδα του Ομίλου μας. www.troodosskiclub.org…
Ολοκληρώθηκε η Αποστολή μας, προπονητικού χαρακτήρα στο Bansko της Βουλγαρίας. 02/01/2023 – 09 Στην αποστολή συμμετείχαν 8 παιδία της ακαδημίας μας, και 3 αθλητές μας, συνοδευόμενοι απο το μέλος του Δ.Σ. Γιώργο Αλλαγιώτη και Πλούταρχο Πολυδώρου. Φωτογραφικό υλικό στο άλμπουμ Bansko…
Για τη διευκόλυνση των εγγραφών στον Όμιλό μας, μπορείτε να ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ONLINE στην ιστοσελίδα του Χιονοδρομικού Ομίλου Τροόδους εδώ. Οι εγγραφές για την χιονοδρομική σεζόν 2022/2023 μπορούν πλέον να πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά απο την νέα Ιστοσελίδα του Ομίλου μας. www.troodosskiclub.org Καλά…